Klima Servisi

Klima Bakımı

HD Klima Bakımı Isıtma ve Soğutma Sistemleri olarak  istanbul’un Anadolu ve Avrupa yakasında  tüm ilçe ve semtlerinde  bulunan  şubelerimiz ile 20 yılı aşkın süredir bünyemizde bulunmakta olan  uzman kadrosu ve  işinde uzman olan yetkili teknik profesyonel uzman ekip ve ekipmanlarımız  ile siz değerli müşterilerimize Klima cihazlarlınızın tüm marka ve modelleri için en iyi verimli en güvenli % 100 garantili  en iyi sunum  ve işçilikle hizmeti sunmaktayız .  Ülkemizde  yaşanmakta olan dört mevsimi göz önüne alırsak Klima cihazları  rahatımız ve konforumuz açısından olmazsa olmaz teknolojilerden biridir. Klima cihazları bulunduğumuz ortama göre kurulumu uygun olan alan ve bölümlere işinde uzman olan yetkili teknik ekipler tarafından yapılmalıdır . Klima cihazları özellikle son teknoloji ile üretilen  her mevsim rahatlıkla ve güvenle kullanabileceğimiz  en önemli cihazlardan olmakla beraber yaz aylarında serin ortamda kış aylarında ise sıcak ortamda bulunmamızı sağlar.  Klima cihazları günümüzde her tip ve modeller sayesinde istenilen ortama uygun olan cihazlar küçük olan ortamlarda ev ve ya küçük ofislerde genelde duvar tipi siplit Klimalar tercih edilir. Klima cihazlarlı ortam büyüklüğüne göre tercih edilmelidir. Klima cihazları büyük ortamlarda  Avm , İş  merkezleri, Hastane  vb gibi büyük alanlarda merkezi sistem,Tavan tipi , vrf , chiller  tipi modeller cihazlar tercih edilir. HD Isıtma ve soğutma sistemleri Çağrı Merkezi olarak 7 gün 24 saat bünyemizde bulunan müşteri temsilcilerimiz günün her saati  iletişm hattımız olan 444 5 316  telefonumuzdan bizlere istediğiniz zaman zarfında ulaşmanız mümkündür. Klima servisimiz siz değerli müşterilerimize  Klima cihazlarınız hakkında sizlerin istek ve sorunlarınız doğrultusunda  kayıt oluşturmanızı sağlamaktadırlar.

Klima Servisimiz  HD Isıtma soğutma sistemleri olarak hizmet sunmaktayız . En iyi hizmet en iyi  sunum ve  iyi verimle  cihazlarınıza fiyasa değerinin altında olan fiyatlarımız ile hizmet sunmaktayız. Klima Servisimiz  siz değerli müşterilerimizin  memmuniyeti önceliğimiz idir. HD Klima  Klima Servisi olarak  bakımı klima sistemlerinde en önemli unsurlardan biridir. Klima Cihazlarınıza yapılan doğru yapılan periyodik işlemı daha verimli çalışmasını  sağlamaktadır. Cihazlarınıza yıllık periyodik  bakım yapılmasını önermekteyiz. Klima Cihazlarınıza yılda iki defa olmak kaydı ile cihazlarınıza yaz mevsimi ve kış mevsimi geçişlerinde  bakım yapılması gerekmektedir.  Klima cihazarınızdan daha iyi verim ve performans almak için periyodik bakım yapılması gerekmektedir.  Klima Cihazlarınıza yapılmakta olan periyodik kimyasal ilaçlı bakım  cihaznızın daha uzun ömürlü olması ve daha iyi performans ile çalışmasını sağlamaktadır.  Klima Cihazlarınıza yapılması gereken yıllık periyodik bakım büyük ölçüde enerji tasarrufu etmemiz açısından en önemli işlemlerden biridir. Klima Bakımı yapılmayan cihazlar insan sağlığı açısından yapılması gereken  işlemlerden biridir . Klima cihazlarında bulunmakta olan hava fitreleri periyodik bakımının yapılmaması toz ve bakteriler zamanla cihazın  hava akışını sağlayan fitreler de barınır ve kötü koku ve pis hava akışına sebep olmaktadır.  Klima bakımı nda yetkili servisler tarafından yapılması gereken işlemler kısaca şunlardır.

  • İç ve Dış ünite fanlarının  konturolu ve  temizlenmesi
  • Klimanın iç ve dış bataryalarının konturolü ve temizlenmesi
  • Klimanın  iç ve dış ünite fanlarının  yatakların ve kanatlarının kontrol edilmesi gerekirse temizliği yapılması veya değişimi yapılması
  • Klimanın iç ve dış ünite bataryalarının kontrolü yapılması  gerekirse temizlenmesi
  • Klimanın filtre temizliği
  • Duyu ile ses kontrolü yapılması
  • Drenaj tavası ve drenaj  kontrolü yapılması, gerekirse temizliği ve değişimi yapılması
  • Elektrik aksamı ve kabloların kontrol edilmesi
  • Gaz kaçağı olup olmadığı kontrolü
  • Klimanın tüm soket bağlantı ve kablo bağlantı noktalarının kontrol edilmesi  

HD ısıtma soğutma sistemleri olarak  Klima Servisi  olarak  sizler hizmet sunmaktayız.Klima Servisi  bünyemizde bulunmakta olan işinde uzman olan yetkili teknik profesyonel ekiplerimiz tarafından  periyodik bakım yapılmaktadır. HD ısıtma soğutma sistemleri Klima servisimiz siz müşterilerimize aynı gün içinde ve en kısa zaman zarfında  Hizmet sunmaktayız. Klima Servisi çağrı merkez iletişim hattımız olan 444 53 16  telefonumuzdan günün her saati 7 gün 24 saat aralıksız hizmet sunmaktayız. Klima Servisi bünyemizde bulunmakta olan müşteri  temsilcilerimiz siz değerli müşterilerimizin istek ve sorunları doğrultusunda kayıt oluşturmanızı sağlamaktadırlar .

Periyodik klima bakımı denildiğinde akıllara ilk gelen servisimiz işini titizlikle ve kaliteli bir şekilde yaparak müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır. İstanbulun her bölgesine Avrupa ve anadadolu yakası olmak üzere 7 gün 24 saat bizleri arayarak servis talebinde bulunabilirsiniz. periyodik klima bakım fiyatları hakkında bilgi almak için çağrı merkezimiz ile iletişime geçebilrsiniz. Her yıl özellikle sezon başlangıçlarında %40 a varan periyodik klima bakım kampanyalarımızdan sizlerde yararlanmak istemezmisiniz. Hemen kampanyalarımızı kaçırmadan bizlere 444 53 16 çağrı merkezimizden ulaşıp bakım kayıdınızı oluşturun.unutmayın bir telefon kadar uzağınızdayız.