Klima Servisi

Klima Arıza

Günümüzde kullanılan klima cihazları gelişen teknolojileri takip ederek elektrik tasarruflu ve konforlu cihazlar olarak piyasaya sürülmektedir.  Yaz sezonlarında kullanılan klima cihazları ihtiyaç konusu olmaktadır. Klima cihazları kolay kolay arıza yapmayan cihazlardır. Cihazın düzenli şekilde bakımları yetkili servisler tarafından yapılması sizler için dez avantajdır. Bakımı yapılan klimaların ömrü uzun olmaktadır. Klima arızaları çoğunlukla soğutmama şikayetleri ile bizlere ulaşım sağlanmaktadır. Klima soğutmama sebepleri cihazın yıllık bakım olmamasından kaynaklanmaktadır. Yetkili klima servisi tarafından servis talep ederek cihazda oluşan arızanın sebepleri ve bir kez daha tekrarlanmaması için bilgiler paylaşmaktayız. 

Klima arızaları nelerdir;

  • Klima perfomanslı çalışmıyor
  • Klima soğutma yaparken koku yapıyor
  • Klima çalışırken su damlatıyor
  • Klima sesli çalışıyor
  • Cihaz çalışıyor ama soğutma yapmıyor
  • Klima sıcak konumda çalışmıyor
  • Klima dış motorundan su akıtıyor

Klima Arıza Kodları

Bu tarz arızalar ile karşılaşması konusunda bizlerden detaylı destek almanıza yardımcı oluyoruz. Klima soğutma yapmaması konusunda sizlere en hızlı şekilde ekip yönlendirmesi durumunda sorunu çözümlen irmekteyiz. Klima servisi olarak bizlere ulaşım sağlayacağınız tek numara vardır. 444 5 316 numaradan bizlere ulaşım sağlayabilirsiniz.

Klima arıza esnasında cihazın sigortasından kapatarak daha fazla elektronik aksamlarına zarar vermeden servisimizden bilgi almanız gerekebilir.  İşi bilmeyen korsan servislere asla klimanızı teslim etmeyin. Ucuz maliyetler vaad ederek sizlere ulaşım sağlandığında maddi hasarlar ile karşılaşabilirsiniz.  O yüzden sorun yaşamamak için bizleri tercih edebilir ve yapılan işlemlere firmamız tarafından 1 yıl garanti kapsamı altına alabilirsiniz.