Klima Servisi

Klima Aksesuarları

Klima Aksesuarları

Kllima cihazlarının olmazsa olması olan klima aksesuları denildiğinde akıllara ilk gelenler şunlardır; üniversal klima kumandası,temizleme spreyi,anti bakteriyel  filitre,toz filitresi,kauçuk takoz vb. bunlardan temin etmek için yapmanız gereken firmamız ile iletişime geçmek olacaktır. Değişen teknoloji ile kendini geliştiren firmamız kullanmakta ve satışını yapmakta olduğu klima aksesuarlarınında son teknolojsini takip ederek tüketicilerine en iyisini sunmaktadır.Bizim için önemli olan her zaman müşterilerimizin memnuniyeti ve cazip fiyat uygulamasıdır. Yan sanayi firmalar faiş fiyatlar sunarak tüketiciyi kandırmakla kalmayıp iki gün sonra bozulan aksesuarlar satarak müşterilerimizi yanıltmaktadırlar. Hd klima servisi olarak biz yaptığımız işleme ve sattığımızı %100 orijinal yedek parçalara,aksesuarlara bir yıl garanti kapsamı sağlayarak hem üşterilerinin güvenini sarsmayıp hemde kaliteli hizmet anlayışı ile yolumuza devam ediyoruz.

%100 Orjinak Yedek Parça

Kendi bünyemizde gün gün ilerleyerek gelişen ve büyüyen bir firma olarak her marka klima cihazının model ayrımı yapmadan yedek parçalarını stoklarımızda bulundurmaktayız.Split,salon tipi,tavan tipi,kaset tipi vb. klima modellerin %100 orijinal yedek parçalarını satın almak veya servis talebinde bulunmak için çağrı merkezimiz ile iletişime geçebilirisiniz.

Yedek Parçalar Nelerdir ?

  • Kapasitör
  • Komprsör
  • Fan motoru
  • Elektronik kart
  • Üniversal kumanda

Klima Çağrı Merkezine Nasıl Ulaşabilirim?

İstanbul’un Anadolu veya Avrupa yakasında ikahmet ediyorsanız bizlere 444 5 316 çağrı merkezimizden ulaşabilir veya web sitemizden online destek alabilirsiniz.